Hasík v ZŠ Čakovice

Sekce

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Nahlášení pálení

Kontakt

+420 725 026 762

Kalendář

 

Sestavuji aktuální kalendář ...
.

Radarová data

Facebook


Propagujte i svojí stránku

Hledat

Anketa

Líbí se vám náš web?

Ano (294) Ne (122) Ujde to (98)

Celkem hlasů: 514

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou moc poděkovat slečně Marii Šímové a panu Jaroslavu Honovi, kteří na středeční besedě (27.11.) seznámili naše žáky s požární prevencí. Jejich poutavé vyprávění děti nesmírně zaujalo a domnívám se, že díky praktickým ukázkám, hře i skvělému přístupu, si děti osvojily spoustu užitečných a praktických rad, které se jim v životě při řešení různých krizových situacích, budou hodit.

Za kolektiv ZŠ Čakovice

Jarmila Strašáková, Dagmar Holubová, Vladislava Bláhová, Petra Chromá, Jasmina Falge

 

Bookmark and Share