Sekce » Ostatní akce

Kácení stromů ve Vltavské ulici 16.6.2013

Při povodních nás ve Vltavské ulici již jeden spadlý vzrostlý dub čekal, ovšem jsou tam i další, které svou velikostí majitelům pozemků přidělávají spíše starost než radost. A proto musí také ven.

Kácení stromů na Sokolovně 20.5.2013

Byli jsme sokolskou obcí požádáni, jestli bychom nepokáceli a neořezali stromy okolo Sokolovny ve Veltěži. 20. dubna 2013 se tato akce uskutečnila. Jak akce probíhala můžete vidět na fotografiích níže.

Záchrana z ledu

SDH Zdiby se s dalšími dobrovolnými sbory zúčastnila školení záchrany na ledě, které proběhlo v sobotu 2. 2. 2013 na Mělnické stanici a Harasově. Školení bylo složené ze dvou částí a to teoretické části, kde jsme se dozvěděli informace ohledně tvrdosti ledu až po první pomoc právě vytaženému z ledu. Z organizačního hlediska bylo možné se této akce zúčastnit jen ve 3 lidech za SDH. Za školení děkujeme členům ps: Mělník.

Výlov stromů z Přemyšlenského rybníka

Dne 25. 3. 2012 se JSDHO Zdiby ve spolupráci s OP Zdiby účastnila výlovu stromů z Přemyšlenského rybníka za pomoci těžké techniky a motorového člunu. Fotky z akce budou brzy dodány.

10. a 11.12. 2011 Školení nositelů dýchací techniky

O víkendu 10. a 11. 2011 jsme se na stanici HZS Mělník zúčastnili školení NDT. A ze školení je zde pár fotek.

Hasičská zábava 2011

15. října 2011 jsme pořádali tradiční hasičskou zábavu. Zde jsou fotografie, třeba se na některých najdete. Také bychom chtěli poděkovat všem sponzorům a všem, co se zábavy zúčastnili.

1.10.2011, Školení velitelů a strojníků

První říjnový den jsme se zúčastnili školení velitelů a strojníků v Čelákovicích. Měli jsme vytvořená dvě družstva, která si vyzkoušela a procvičila zdravovědu, pytlování, chemické látky, hašení pěnou aj.

Hasičská zábava

Dne 13. listopadu 2010 se v sále sokolovny ve Veltěži uskutečnila tradiční hasičská zábava.

Předání Liaz

Dne 4. září 2010 nám byl slavnostně předán hasičský vůz LIAZ. Při této příležitosti byl automobil posvěcen. Pro děti byla připravena záchranná plachta ke skákání a za asistence neratovických hasičů byla vytvořena barevná pěna.

«   1 2